ART / Oil paintings / Oil painting 15781042
nr 1578 1042
Patricia Barkman
(f. 1967), Sverige
Patricia Barkman (b. 1967), Sweden. Komposition med figurer. Signed. Oil on canvas, 61x50 cm. Skänkt av konstnären, unframed,
OIL PAINTING, Komposition med figurer. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm. Skänkt av konstnären, oramad
Patricia Barkman, Swedish painter born in Kristianstad 1967.
3000
SEK 1000
Monday November 13 2023
at 16:42:00
200 kr
250 kr
(RESERVE NOT MET)
300 kr
350 kr
(RESERVE NOT MET)
400 kr
450 kr
(RESERVE NOT MET)
500 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
800 kr
(RESERVE NOT MET)
900 kr
900 kr
(RESERVE NOT MET)
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren
Patricia Barkman
Read more about Patricia Barkman